فیزیوتراپی در منزل تهران

گاهی به دلیل مشکلات و محدودیتها و گاهی برای رفاه حال بیماران و افرادی که امکان مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند نیاز به ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ایجاد می شود.

به این منظور کلینیک فیزیوتراپی دکتر راستگو خدمات فیزیوتراپی در منزل را در محدوده های مختلفی از شهر تهران ارائه میدهد.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

به دلیل محل مناسب کلینیک فیزیوتراپی دکتر راستگو، ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل برای تمامی ساکنین شمال تهران ایجاد گردیده است. کافی است با یک تماس شرایط خود را با ما مطرح کنید تا سریعا خدمات مورد نیاز شما را به بهترین شکل ممکن فراهم نماییم

فیزیوتراپی در منزل قیطریه و بلوار اندرزگو

ساکنان محترم محدوده قیطریه و همچنین بلوار اندرزگو می توانند با سرعتی بیش از سایر نواحی از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره مند شوند.

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم یا آقا

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم برای بیماران و متقاضیان خدمات فیزیوتراپی فراهم شده است. کلیه بیمارانی که به دلایل مختلف دارای معذوریت بوده و نیاز به دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط فیزیوتراپیست خانم دارند  می توانند با کلینیک تماس گرفته و درخواست خود را ثبت و وقت ویزیت دریافت کنند.

قیمت فیزیوتراپی درمنزل

قیمت هرجلسه فیزیوتراپی در منزل با توجه به شرایط بیمار، طول جلسه درمانی و تجهیزات و دستگاههای فیزیوتراپی لازم می توانند متغیر باشد. برای دریافت قیمت فیزیوتراپی در منزل کافیست با ما تماس بگیرید تا شرایط و هزینه ها را به طور کامل به شما اعلام کنیم

دریافت نوبت فیزیوتراپی

دریافت نوبت اینترنتی

تماس با کلینیک فیزیوتراپی دکتر راستگو

قیطریه، انتهای بلوار اندرزگو، خیابان برادران سلیمانی غربی، پلاک 122، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه 2 واحد 10

02122398250

ساعات کاری کلینیک

  • شنبه : 7:00 - 18:00
  • یکشنبه: 7:00 - 18:00
  • دوشنبه : 7:00 - 18:00
  • سه شنبه: 7:00 - 18:00
  • چهارشنبه: 7:00 - 18:00
  • پنج شنبه: 7:00 - 16:00